W salonach Sophie znajdą Państwo szeroki wybór dodatków ślubnych. Oferujemy wysokiej jakości obuwie ślubne o różnej wysokości obcasa i rozmaitym wykończeniu, piękne bolerka i etole oraz finezyjne welony i stroki. Zadaniem każdego z dodatków jest podkreślenie urody Panny Młodej i nadanie oryginalności wcześniej już wybranej sukni ślubnej. Bolerko ślubne jest ważnym dodatkiem do sukni i nie chroni wyłącznie przed zimnem. Jego głównym zadaniem, podobnie jak stroików i welonów, jest nadanie całej kreacji niepowtarzalnego wyglądu. Salon sukien ślubnych Sophie posiada w swojej ofercie bogaty wybór żakietów i bolerek zarówno tych o tradycyjnym jak i nowoczesnym wzornictwie - inspirowanym na najnowszych trendach w świecie mody. Użyte przez Pannę Młoda dodatki w dniu ślubu powinny być idelanie dobrane do fasonu i materiału, z którego uszyta jest suknia ślubna. Należy pamiętać również o warunkach pogodowych. W chłodniejsze dni warto pomyśleć o założeniu cieplejszych etoli.

Przed ostatecznym wyborem co założymy w dniu ślubu i na wesela warto skonsultować się z osobami profesjonalnie zajmującymi się doradztwem ślubnym. Dzień ten jest wyjątkowym dniem w życiu każdej pary i wymaga długich i żmudnych przygotowań. Dlatego czasami warto zasięgnąć opinii wykwalifikowanych doradców. Pracownicy Salonu Sukien Ślubnych Sophie dzięki wieloletniemu doświadczeniu i licznym szkoleniom są w stanie szybko i sprawnie dobrać właściwy dodatek do wybranej wcześniej sukni. Udzielają oni również porad zakresu wizażu.

Nasza firma bacznie interesuje się trendami na rynku mody ślubnej i najciekawsze propozycje znajdują odbicie w naszym asortymencie. Łączymy nowoczesność z tradycją i dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższej klasy dodatki ślubne.

Dodatki Ślubne - bolerka, buty, etole, stroiki i welony

Wszystkie niezdbędne dodatki dla Panny Młodej

Bolerko 1
Bolerko 2
Bolerko 3
Bolerko 4
Stroik 1
Stroik 2
Stroik 3
Stroik 4
Stroik 5
Stroik 6
Stroik 7
Stroik 8
Stroik 9
Stroik 10
Stroik 11
Stroik 12
Stroik 13
Welon 1
Welon 2
Welon 3
Welon 4
Welon 5
Welon 6
Zobacz również: dodatki ślubne do sukni
Dodatki ślubne, buty ślubne
Masz pytania? Zadzwoń lub napisz. Nasza wykwalifikowana kadra z chęcią udzieli Tobie odpowiedzi i pomoże w wyborze właściwej sukni oraz dodatków na ten wyjątkowy dzień.
Logo firmy Sophie Suknie Ślubne, png, czarny, pomarańcz, biały
Siedlce, ul. Esperanto 2 
tel. 609 029 715
Salon Sukien Ślubnych SOPHIE
Esperanto 2
08-110 Siedlce

Tel. 570 115 198 i 609 029 715
Email: [email protected]
SOPHIE
Sophie © 2023  Wszystkie prawa zastrzeżone.